Başkan Topaloğlu’ndan Barış’a plaket

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, CHP Kemer eski İlçe Başkanı Adem Barış’a, Kemer’e ve partiye verdiği katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Kemer Belediyesi Başkanlık makamında düzenlenen programa, Başkan Topaloğlu ve eşi Fikriye Topaloğlu, Kemer Belediyesi Başkan Yardımcısı Emin Gül ile eşi Hale Gül, CHP Kemer İlçe Başkanı Sedat Karakaya, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri Mustafa Bilici, Semih Top, Mustafa Çelik, Mehmet Akın, Ali Rıza Akar, Sema Özdemir ve meclis üyelerinin eşleri katıldı.

Başkan Topaloğlu, programda yaptığı açıklamada, “Önceki dönem CHP Kemer İlçe Başkanımız Adem Barış, meclis üyelerimiz ve eşleriyle bir araya geldik. Sayın Adem Barış, ilçe başkanlığı döneminde Kemer’e ve partimize çok fazla katkı sağladı. Kemer’e ayrı bir değer kattı. Kendisine verdiği değerli hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verdik. Kendisinin Kemer’e katkılarının devam edeceğine inancım tam. Bundan sonraki hayatında kendisine başarılar ve çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Barış ise Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve ekibiyle çalışmaktan her zaman gurur duyduğunu belirterek, “Kemer’e en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğim. Bu bir bayrak yarışıdır. Ben bayrağı Sedat Karakaya başkanıma devrettim. Kendisine başarılar diliyorum. Her zaman yanımızda olan Başkanımız Necati Topaloğlu’na ve meclis üyelerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Program sonrası Başkan Topaloğlu, Adem Barış’a teşekkür plaketi vererek, meclis üyelerinin de katılımıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir